Nagyfeszültségű hálózatépítés – műszaki vezető – Törökbálint

Törökbálinti csapatunkba, országos munkavégzésre keresünk nagyfeszültségű hálózatépítési területre műszaki vezetőt.

Feladatok:

  • projektek előkészítése (helyszíni bejárás, ajánlatkészítés, ütemterv készítés, anyagrendelés, tervdokumentációk feldolgozása)

  • egyeztetések folytatása megrendelővel, alvállalkozóval, tervezővel, szakhatóságokkal, stb.

  • projekt követése, ellenőrzése, e-építési napló vezetése

  • szerelőcsapatok koordinálása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, építőipari tapasztalat előny, de nem feltétel

  • nagyfokú mobilitás, B kategóriás jogosítvány,

  • office programcsomag felhasználó szintű ismerete (word, excel),

  • szervezőképesség,

  • rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;

  • Céges gépjármű;

  • Privát egészségbiztosítás a próbaidő lejártát követően;

  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása – képzések, tanfolyamok;

  • Dinamikus, fiatalos, segítőkész csapat;

  • Rugalmas munkavégzési keretek.

A jelentkezéshez kérjük, küldje el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a jelentkezes@omexom.hu e-mail címre.

A levél tárgyában kérjük megjelölni:  “Jelentkezés Műszaki vezető állásra”.