Műszaki adminisztrátor – Gyöngyös

Az Energy Network Solutions Kft. villamosipari és energetikai megoldásokat biztosító, 1994. óta működő vállalkozás, melynek tulajdonosa az Európában piacvezető VINCI cégcsoport. Stabil hátterének köszönhetően a magyar piac egyik meghatározó és folyamatosan fejlődő vállalkozása, mely változatos feladatokat, releváns tapasztalatot és szakmai fejlődési lehetőséget kínál mind tapasztalt szakemberek, mind lelkes pályakezdők számára.

Feladatok:

  • Alvállalkozói és megrendelői szerződések, nyilatkozatok és teljesítésigazolások készítése;

  • Projektekből származó bontott hulladék elszállításának rögzítése egyeztetve a műszaki vezetőkkel;

  • Workflow kezelése (költségvetések feltöltése, dokumentumok le és feltöltése, feladatok lezárása);

  • Exceltáblák naprakész vezetése;

  • Projekteket érintő szakfelügyeletek, geodézia, forgalomtechnikai terv, engedélyek megrendelése, kapcsolattartás;

  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése és rendszerezése;

  • Kalkulációk frissítése, ToDo rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;

  • Munkavállalói életciklushoz kapcsolódó feladatok ellátása (munkaidő rögzítés, munkaruházat, adminisztratív feladatok stb.);

  • Számlákkal kapcsolatos előkészítő feladatok ellátása (beruházási igények, kiértesítési levelek, számlák továbbítása a pénzügyi-számviteli osztály felé).

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (pl. pénzügyi-számviteli, ügyviteli, bér-és TB);

  • 1-2 év releváns tapasztalat irodai környezetben;

  • Microsoft programok ismerete (különösképpen Word, Excel, levelező program);

  • Segítőkész, türelmes, támogató személyiség;

  • Jó kommunikációs képesség;

  • Precíz munkavégzés, felelősségteljes munkavégzési attitűd.

Előnyt jelent:

  • Business Central vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;

  • Privát egészségbiztosítás a próbaidő lejártát követően;

  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása – képzések, tanfolyamok;

  • Dinamikus, fiatalos, segítőkész csapat;

  • Rugalmas munkavégzési keretek.

A jelentkezéshez kérjük, küldje el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a jelentkezes@omexom.hu e-mail címre.

A levél tárgyában kérjük megjelölni: “Jelentkezés Műszaki adminisztrátor állásra”.