Berendezésszerelő – Budafok, Gyöngyös, Salgótarján

Az Energy Network Solutions Kft. három telephelyére keresünk (Budafok, Gyöngyös és Salgótarján) kis, közép- és nagy feszültségű villamos és egyéb lakatos szerelésben jártas villanyszerelő (berendezés szerelő) munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Alállomás primer és szekunder szerelés

  • Acélszerkezeti munkák

  • Szabadtéri és beltéri szekrények szerelése

Elvárások:

  • Szakirányú (villanyszerelő / berendezésszerelő) végzettség

  • Alállomás primer és/vagy szekunder szerelésben szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Mobilitás (országos munkavégzés)

  • Szakmunkás végzettség / szakképesítés

  • Képesség új ismeretek elsajátítására, nyitottság

Előnyt jelent:

  • Egyéb villamos végzettségek (berendezésszerelő, FAM vizsga, berendezés kezelői jogosultság, ÉV felülvizsgálói jogosultság stb.)

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Nehézgépkezelői jogosítvány

  • Darukezelői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (széleskörű pótlékrendszer)

  • Teljesítményarányos prémium

  • Szakmai képzések, oktatások

  • Megfelelő minőségű munka- és védőeszközök

  • Dinamikus, összeszokott csapat, tapasztalt, segítőkész kollégák

Érdeklődés esetén várjuk önéletrajzát a jelentkezes@omexom.hu e-mail címre.
A levél tárgyában kérjük megjelölni, hogy melyik telephelyre kíván jelentkezni:

pl.:
“Jelentkezés Berendezésszerelő állásra – Budafok”
“Jelentkezés Berendezésszerelő állásra – Gyöngyös”
“Jelentkezés Berendezésszerelő állásra – Salgótarján”