Berendezés szerelő

Az OMEXOM Magyarország Kft. budafoki telephelyére berendezés szerelői feladatokhoz kis, közép- és nagy feszültségű villamos és egyéb lakatos szerelésben jártas villanyszerelő (berendezés szerelő) munkatársat keresünk.

Érdeklődés esetén várjuk önéletrajzát és motivációs levelét az omexom@omexom.hu e-mail címre.
A levél tárgyában kérjük megjelölni: “Jelentkezés Berendezés szerelő állásra”.

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Berendezés szerelésben szerzett tapasztalat
  • B- kategóriás jogosítvány
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • Alállomás primer és/vagy szekunder szerelésben szerzett tapasztalat
  • Terv olvasási készség
  • Kreatív, önálló személyiség
  • Egyéb villamos végzettségek (berendezés szerelő, FAM vizsga, berendezés kezelői jogosultság, ÉV felülvizsgálói jogosultság, stb.)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egyéb szakirányú jogosultságok
  • Nehézgépkezelői jogosítvány
  • Darukötözői vizsga
  • Darukezelői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern, multinacionális környezet
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség

További információ:
Stéger Zsombor
+36 30/777-1780
zsombor.steger@omexom.hu