Villanyszerelő (Hálózatszerelő) – Észak-Dunántúl

Az OMEXOM Magyarország Kft. hálózatépítési feladatokhoz kis- és középfeszültségű villamos hálózat építésben jártas VILLANYSZERELŐ (HÁLÓZATSZERELŐ) munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az észak-dunántúli régióba (Győr, Mosonmagyaróvár, Kapuvár és Csorna vonzáskörzete).

Érdeklődés esetén várjuk önéletrajzát és motivációs levelét a sandor.bagi@omexom.hu e-mail címre.
A levél tárgyában kérjük megjelölni: “Jelentkezés Villanyszerelő (Hálózatszerelő) állásra – Észak-Dunántúl”.

További információ:
Bagi Sándor
Projektvezető
Észak-Dunántúli régió
Omexom Magyarország Kft.
+36 20 269 7456
sandor.bagi@omexom.hu

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Hálózatépítésben szerzett tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • Villamos hálózatszerelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egyéb szakirányú jogosultságok, tanfolyamok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern, multinacionális környezet
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség