Építő technikus

kollégát keresünk azonnali belépéssel az Omexom Magyarország Kft. törökbálinti telephelyére.

Érdeklődés esetén várjuk önéletrajzát és motivációs levelét az omexom@omexom.hu e-mail címre.

Feladatok és elvárások

Feladatok:

  • Építészeti tervek ellenőrzése
  • Építészeti tervek alapján ajánlatok bekérése az alvállalkozóktól
  • A beérkezett ajánlatok szakmai és pénzügyi ellenőrzése
  • Az alvállalkozók koordinálása és ellenőrzése a kivitelezések során
  • Az építészeti dokumentációk kezelése
  • Kapcsolat tartás a megrendelőkkel, partnerekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú építészeti területen szerzett végzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat (mélyépítészeti területen)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.)
  • Önálló, precíz munkavégzésre és probléma megoldásra való képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • AutoCad program felhasználó szintű ismerete
  • műszaki ellenőri jogosultság
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • árazásban, költségvetés készítésben szerzett gyakorlat
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern, multinacionális környezet
  • Továbbképzések, oktatások, tréningek