Beszerző – Törökbálint

Törökbálinti székhelyünkre keressük csapatunk új tagját, aki beszerzőként projektjeink sikeres megvalósulásához járulhat hozzá.

Feladatok:

  • Kivitelezési projektekre történt anyag-szerszám-eszközigénylésre megfelelő anyagok, eszközök határidőre történő, hiánytalan megrendelése;

  • Beérkező anyagok koordinálása, nyilvántartása;

  • Folyamatos egyeztetés a raktárkészletről a készletgazdálkodás területével;

  • Beruházási terv megvalósulásának nyomonkövetése; beruházási igények előkészítése;

  • Kapcsolattartás és kapcsolatbővítés beszállító partnerekkel;

  • A beszerzési költségek elemzése;

  • Szállítók, partnerek kiválasztásában való részvétel;

  • Szállítók értékelése;

  • Tendereztetés, szerződések megkötése;

  • A megrendelésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;

  • Megrendelések kezelése a vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások:

  • Beszerzési területen szerzett legalább 3 év tapasztalat;

  • Felsőfokú végzettség;

  • Felhasználói szintű Microsoft Office programok ismerete;

  • Precíz, pontos, hatékony munkavégzés;

  • Proaktív gondolkodásmód, motiváltság.

Előnyt jelent:

  • Energetika, villamosenergia területen használt anyagok, szerszámok ismerete;

  • Releváns felsőfokú végzettség;

  • Angol nyelvismeret;

  • MS Navision vagy Business Central vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, mozgóbér, egészségbiztosítás);

  • Teljesítményarányos prémium;

  • Modern, komfortos munkakörnyezet;

  • Albérlettámogatás (feltételek fennállása esetén);

  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása (képzések, tréningek támogatása).

Érdeklődés esetén várjuk magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezes@omexom.hu e-mail címre. A levél tárgyában kérjük megjelölni: “Jelentkezés Beszerző állásra”.