Főoldal Állás Project mérnök

Project mérnök

Projektmérnök / Projekt irányító (villamosmérnök)

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • műszaki vezetői, irányítói tapasztalat
  • szakmai tapasztalat villamos hálózatok kivitelezésében
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • terhelhetőség
  • belföldi utazási hajlandóság, mobilitás

Előnyt jelent:

  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer valamint Microsoft Project ismerete
  • egyéb szakirányú képesítések, feljogosítások, jogosítványok (pl. felelős műszaki vezető, felelős műszaki ellenőr, stb.)

Feladatok:

  • kis / közép- és nagyfeszültségű légvezeték és kábel hálózat, villamos alállomás, kapcsolóállomás projektek előkészítése, kivitelezés irányítása, dokumentálása
  • projektköltség kalkuláció készítése
  • helyszíni felmérések, bejárások, organizációk szervezése és lebonyolítása
  • projekt erőforrás tervezés, programozás
  • anyagjegyzékek összeállítása
  • kivitelezés helyszíni előkészítése, szervezése, irányítása
  • projektek szerződés szerinti dokumentálása, lezárása
  • a hatályos jogszabályok, rendeletek és utasítások betartása és betartatása,
  • ügyfélkapcsolatok ápolása, fejlesztése

Juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • mozgóbér
  • teljesítményorientált prémium rendszer
  • egységes cafetéria rendszer
  • vállalati személygépkocsi magánhasználattal
  • legkorszerűbb munkahelyi és mobil infrastruktúra

Karrier:

  • szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • külföldi munkavégzési lehetőség a multinacionális cégcsoporton belül
  • nemzetközi vállalati karrierterv

Munkavégzés helye: jellemzően Észak-Magyarország és/vagy Budapest

Munkarend, munkaidő:  teljes munkaidő, rugalmas

Foglalkoztatás várható időtartama: határozatlan

Foglalkoztatás várható kezdete: azonnali belépés

« Állás

Kapcsolat

Törökbálint központ

Tel: +36 (23) 501 100

Fax: +36 (23) 501 125

omexom@omexom.hu

Telephelyek

Kapcsolatfelvétel