Főoldal Állás Műszaki adminisztrátor

Műszaki adminisztrátor

kollégát keresünk azonnali belépéssel az Omexom Magyarország Kft. törökbálinti telephelyére.

Feladatok:

·         Műszaki dokumentáció kezelése, adatok feldolgozása, rendszerezése

·         Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal

·         Nyilvántartások naprakész kezelése

·         A hatáskörébe tartozó dokumentumok kezelése, tárolása és megőrzése

·         Feladatait érintően a cég SAP és DMS rendszerének ismerete és alkalmazása

Elvárások:

·         Legalább középfokú végzettség,

·         Office 365 felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)

·         Terhelhetőség

·         Önálló, precíz munkavégzés

·         Problémamegoldó készség

·         B kategóriás jogosítvány

Előny: angol nyelv ismerete, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatási csomag

·         Fiatalos, dinamikus csapat

·         Modern, multinacionális környezet

·         Továbbképzések, oktatások, tréningek

Érdeklődés esetén várjuk önéletrajzát és motivációs levelét az omexom@omexom.hu e-mail címre.

« Állás

Kapcsolat

Törökbálint központ

Tel: +36 (23) 501 100

Fax: +36 (23) 501 125

omexom@omexom.hu

Telephelyek

Kapcsolatfelvétel