Főoldal Állás Építő technikus

Építő technikus

kollégát keresünk azonnali belépéssel az Omexom Magyarország Kft. törökbálinti telephelyére.

Feladatok:

·         Építészeti tervek ellenőrzése

·         Építészeti tervek alapján ajánlatok bekérése az alvállalkozóktól

·         A beérkezett ajánlatok szakmai és pénzügyi ellenőrzése

·         Az alvállalkozók koordinálása és ellenőrzése a kivitelezések során

·         Az építészeti dokumentációk kezelése

·         Kapcsolat tartás a megrendelőkkel, partnerekkel

Elvárások:

·         Legalább középfokú építészeti területen szerzett végzettség

·         Min. 3 év szakmai tapasztalat (mélyépítészeti területen)

·         Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.)

·         Önálló, precíz munkavégzésre és probléma megoldásra való képesség

·         B kategóriás jogosítvány

Előny:

·         AutoCad program felhasználó szintű ismerete

·         műszaki ellenőri jogosultság

·         felelős műszaki vezetői jogosultság

·         árazásban, költségvetés készítésben szerzett gyakorlat

·         angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatási csomag

·         Fiatalos, dinamikus csapat

·         Modern, multinacionális környezet

·         Továbbképzések, oktatások, tréningek

Érdeklődés esetén várjuk önéletrajzát és motivációs levelét az omexom@omexom.hu e-mail címre.

« Állás

Kapcsolat

Törökbálint központ

Tel: +36 (23) 501 100

Fax: +36 (23) 501 125

omexom@omexom.hu

Telephelyek

Kapcsolatfelvétel